JP-Networks s.r.o.

Školení

O školení

V JP-Networks poskytujeme mimo jiné komplexní školení v oblasti IT. Jsme zde, abychom Vám pomohli rozvíjet dovednosti a znalosti potřebné pro úspěch ve světě informačních technologií, který se neustále transformuje a rozvíjí.

Individuální přístup

Jsme tým zkušených odborníků, kteří rozumí dynamice IT odvětví. Každé naše školení je navrženo tak, aby Vám poskytlo praktické dovednosti, které můžete okamžitě aplikovat ve svém pracovním prostředí. Vždy s individuálním přístupem pro každého účastníka. Rozumíme totiž tomu, že každý má své potřeby učení, bez kterých se nedá obejít. Školení poskytujeme vždy po předchozí domluvě. Nedovolili bychom si školit něco, čemu plně nerozumíme, a proto provádíme školení převážně pro naše zákazníky, kterým již nějakou službu nebo zařízení poskytujeme. Můžete se proto spolehnout, že pokud Vás školíme, tak danému tématu nejen rozumíme, ale máme s ním i praktické zkušenosti.

 

Oblasti školení

Mezi hlavní témata školení, které poskytujeme patří školení na jednotlivé IT systémy (například ITIL Service Desk nástroj iTop), dále pak práce s hardware, který poskytujeme v rámci outsourcingu IT. Ovšem není pro nás problém připravit i rozsáhlejší školení na správu IT infrastruktury. Pokud jsme Vaši infrastrukturu nestavěli my, určitě to není překážkou, rádi se s ní podrobně seznámíme a navrhneme osnovu školení dle našich nejlepších zkušeností. Naše školení je flexibilní a přizpůsobíme ho Vašim konkrétním potřebám. S JP-Networks získáte nejen znalosti, ale také partnera pro váš rozvoj v oblasti IT.

Ozvěte se nám: